Textura_Plava 4 2.png

PROGRAM 2022

1. DAN (PET) 16. RUJAN 2022.

GLAVNI PROGRAM (glavno kino) 
19:00

SLANA VODA, Paula Mangano
SLANA VODA, Paula Mangano
press to zoom
YALLAH, Nayla Nassar, Edouard Pitula, Renaud de Saint Albin, Cécile Adant, Anaïs Sassatelli, Candice
YALLAH, Nayla Nassar, Edouard Pitula, Renaud de Saint Albin, Cécile Adant, Anaïs Sassatelli, Candice
press to zoom
RAJ, Sonja Prosenc, Mitja Ličen
RAJ, Sonja Prosenc, Mitja Ličen
press to zoom
MARIA, Alessandro Vazzoler, Matteo Saliva
MARIA, Alessandro Vazzoler, Matteo Saliva
press to zoom

GLAVNI PROGRAM (glavno kino) 
21:30

JUST LIKE WATER, Manos Triantafillakis
JUST LIKE WATER, Manos Triantafillakis
press to zoom
IDENTITY, Alireza Salehi
IDENTITY, Alireza Salehi
press to zoom
HELLO, Catherine Mazoyer
HELLO, Catherine Mazoyer
press to zoom
TOBACCO SHOP, Dora Slakoper
TOBACCO SHOP, Dora Slakoper
press to zoom
DESCENDING INTO HEAVEN, Denis Kazantsev
DESCENDING INTO HEAVEN, Denis Kazantsev
press to zoom

OBITELJSKI PROGRAM (unutarnje kino) PREBAČEN NA SUBOTU U 15:30
 

JUST LIKE WATER, Manos Triantafillakis
JUST LIKE WATER, Manos Triantafillakis
press to zoom
MACHINES, Cristian Ciumac
MACHINES, Cristian Ciumac
press to zoom
SPUFFIES, Jaka Ivanc
SPUFFIES, Jaka Ivanc
press to zoom
TO THE LETTER, Nirav Bhakta
TO THE LETTER, Nirav Bhakta
press to zoom
THE GIANT WITH A HOUSE 2, Sin-hong Chan
THE GIANT WITH A HOUSE 2, Sin-hong Chan
press to zoom
THE WHITE WHALE, Amir Mehran
THE WHITE WHALE, Amir Mehran
press to zoom

2. DAN (SUB) 17. RUJAN 2022.

GLAVNI PROGRAM (glavno kino) 
19:30

SLICE OF LIFE, Luka Hrgović, Dino Julius
SLICE OF LIFE, Luka Hrgović, Dino Julius
press to zoom
ON DIFFERENT SIDES, Darya Alekseevna Lebedeva
ON DIFFERENT SIDES, Darya Alekseevna Lebedeva
press to zoom
A FEW STEPS FURTHER, Omid Moallem
A FEW STEPS FURTHER, Omid Moallem
press to zoom
7 BLIND MEN, Ersan Bayraktar
7 BLIND MEN, Ersan Bayraktar
press to zoom

GLAVNI PROGRAM (glavno kino) - SLOVENIJA ZEMLJA PARTNER
21:30

SESTRE, Kukla Kesherovic
SESTRE, Kukla Kesherovic
press to zoom
BABIČINO SEKSUALNO ŽIVLJENJE, Urška Djukić
BABIČINO SEKSUALNO ŽIVLJENJE, Urška Djukić
press to zoom
STEAKHOUSE, Špela Čadež
STEAKHOUSE, Špela Čadež
press to zoom
OTAVA, Lana Bregar
OTAVA, Lana Bregar
press to zoom
NEIGHBOURS, Juš Hrastnik
NEIGHBOURS, Juš Hrastnik
press to zoom

OBITELJSKI PROGRAM (vanjsko kino) 
21:00

SLICE OF LIFE, Luka Hrgović, Dino Julius
SLICE OF LIFE, Luka Hrgović, Dino Julius
press to zoom
THE WHITE WHALE, Amir Mehran
THE WHITE WHALE, Amir Mehran
press to zoom
THE GRAVEDIGGER, Juan Carlos Arniz Cordones
THE GRAVEDIGGER, Juan Carlos Arniz Cordones
press to zoom
MOUSE HOUSE, Timon Leder
MOUSE HOUSE, Timon Leder
press to zoom
SLEEPING BEAR, Johanna Oswald
SLEEPING BEAR, Johanna Oswald
press to zoom
MASKIRANI OSVETNIK, Luna Strmotić
MASKIRANI OSVETNIK, Luna Strmotić
press to zoom

3. DAN (NED) 18. RUJAN 2022.

GLAVNI PROGRAM (glavno kino) 
19:30

THE RECESS, Navid Nikkhah Azad
THE RECESS, Navid Nikkhah Azad
press to zoom
MARKO, Marko Šantić
MARKO, Marko Šantić
press to zoom
THE VERDICT, Dora Jung
THE VERDICT, Dora Jung
press to zoom
CRUX, Colin Van der Straeten
CRUX, Colin Van der Straeten
press to zoom

OBITELJSKI PROGRAM (vanjsko kino)  
20:00 

THE COLOR OF TIME, Hatip Karabudak
THE COLOR OF TIME, Hatip Karabudak
press to zoom
MASKIRANI OSVETNIK, Luna Strmotić
MASKIRANI OSVETNIK, Luna Strmotić
press to zoom
THE BALCONY, Anya Martin
THE BALCONY, Anya Martin
press to zoom
CRUX, Colin Van der Straeten
CRUX, Colin Van der Straeten
press to zoom
KIKI THE FEATHER, Julie Rembauville
KIKI THE FEATHER, Julie Rembauville
press to zoom
THE PILLAR OF STRENGHT, Ayie Ibrahim
THE PILLAR OF STRENGHT, Ayie Ibrahim
press to zoom

Ulaznice možete rezervirati klikom na dugme rezervacije. Maksimalan broj rezerviranih ulaznica je dvije ulaznice po jednoj rezervaciji. Ulaznice ćete moći podići na info pultu u CMIK_u Novigrad do 17:00 h na dan projekcije.